Warsztaty i obozy

11051737_884076358296424_8657548460998682879_n.jpg
Warsztaty Językowe w Londynie maj 2015

Warsztaty językowe w Wielkiej Brytanii oraz letnie obozy integracyjno-językowe stanowią wypadkową połączenia przyjemnego z pożytecznym. W trakcie trwania roku szkolnego uczniowie klas IV-VI co roku będą mieli szansę na żywo zweryfikować swoją wiedzę z zakresu historii, kultury oraz życia codziennego Wielkiej Brytanii uczestnicząc w warsztatach edukacyjno-językowych organizowanych przez naszą szkołę. Wszyscy uczniowie, klas I-VI, w trakcie wakacji nie muszą rozstawać się z przygodą językową. Kolonie i obozy językowe z dwudziestoletnim doświadczeniem stanowią połączenie wspaniałej zabawy, przygody i wyzwań jakie stawia autorski program wyjazdów , łączący kulturę, historię, współzawodnictwo a przede wszystkim wspaniałą zabawę w języku angielskim. Dzień brytyjski i amerykański, pogoń za flagą, poszukiwanie skarbu , Scavenger Hunt czy The Challenge to tylko niektóre z imprez stanowiących trzon programu kulturowo – językowego na naszych koloniach i obozach w kraju i za granicą a wszystko to z myślą o naszych uczniach aby uwierzyli w swoje możliwości i wspólnie z nami mogli realizować założenia misji szkoły stając się OBYWATELAMI ŚWIATA który jest na wyciągniecie ręki w Międzynarodowej  Szkole Podstawowej w Zabrzu, International Primary School in Zabrze.