2017-10-27

TRICK OR TREAT FOR THE ONES IN NEED

hallowen.jpg

Szanowni Państwo,

we wtorek (31.10.2017) w ramach poszerzania wiedzy z zakresu kultury krajów obszaru anglojęzycznego odbędzie się krótkie przedstawienie, przygotowane przez uczniów kl. V pt. "Two little old ladies who were not afraid of anything".

Jak Państwo wiedzą zgodnie z obowiązującym zwyczajem Halloween chętni będą mogli się poprzebierać natomiast tradycyjne „cukierek albo psikus” zamieniamy w zbiórkę słodyczy  dla osób szczególnie potrzebujących!

CHARITY TRICK OR  TREAT FOR THE ONES IN NEED

Wszystkie zebrane łakocie zostaną przekazane dzieciom z Domu Dziecka, znajdującym się przy Parku Hutniczym 15 w Zabrzu.

Uczniowie kl. V osobiście przekażą słodycze wychowankom Domu Dziecka i przy tej okazji zaprezentują swoje przedstawienie.

Zapraszamy do udziału w zbiórce słodyczy na rzecz potrzebujących dzieci !