2015-11-12

Międzynarodowa Szkoła w Zabrzu otwiera podwoje

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą Międzynarodowej Szkoły Podstawowej w Zabrzu-International Primary School in Zabrze, która została założona z myślą o tych wszystkich, dla których nowoczesna edukacja XXI wieku w środowisku międzynarodowej społeczności oraz swobodnej komunikacji wielokulturowej stanowi kluczowy element rozwoju dziecka.

Nowe horyzonty edukacji są w zasięgu Państwa oczekiwań. Realizacja podstawy programowej polskiej i brytyjskiej we współpracy z Pearson Global Schools, program e-uczeń, międzynarodowe egzaminy PTE Young Learners oraz PTE General i wiele innowacyjnych rozwiązań którym przyświeca jeden cel-zwiększenie efektywności procesu dydaktycznego a dzięki temu osiągnięcie znacznie lepszych rezultatów w edukacji.

Rekrutacja na rok szkolny 2016/2017 rozpoczęta. Szczegóły w zakładce Rekrutacja.

Serdecznie zapraszamy