2016-03-10

Konkurs plastyczny "My school is my future" "Moja szkoła to moja przyszłość"

'konkurs plastyczny.jpg'

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Zabrzu

oraz Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzu

mają przyjemność zaprosić dzieci z klas 0-III szkół podstawowych oraz oddziałów sześciolatków  przedszkoli

do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem

„My school is my future”

“Moja szkoła to moja przyszłość”

Celem konkursu jest przedstawienie wymarzonej szkoły widzianej oczami dziecka jako miejsca przyjaznego nauce i zabawie poprzez doświadczanie.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

• Prace wykonane przez dzieci ( przy użyciu dowolnych technik), należy dostarczyć do siedziby Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Zabrzu 41-800, ul. Sitki 55 w terminie do dnia 29.04 2016. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród indywidualnych  połączone z wernisażem prac, odbędzie się w dniu 12.05.2016, w siedzibie Międzynarodowej Szkoły Podstawowej w Zabrzu, Plac Warszawski 6 II p.
  • Każda zgłoszona do konkursu praca powinna być zaopatrzona w metryczkę ( trwale umieszczoną na odwrocie pracy) zawierającą następujące informacje: imię i nazwisko dziecka, wiek, tytuł pracy, adres korespondencyjny placówki/szkoły/przedszkola lub rodzica/prawnego opiekuna, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail.

Nagrody:

Główną nagrodą w konkursie jest 6-cio miesięczne stypendium w Międzynarodowej Szkole Podstawowej w Zabrzu.

Drugą nagrodą jest udział w kolonii językowej w Jastrzębiej Górze połączonej z wycieczką promową do Szwecji, Śladami Wikingów w terminie 27.06.2016 – 12.07.2016.

Trzecią nagrodę stanowią zestawy edukacyjne.

Kontakt z organizatorami:
   Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Zabrzu -tel. 32 275 02 85