2017-09-27

Industrial Treasures Hunt

TREASURES HUNT.jpg

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w grze miejskiej "Industrial Treasures Hunt Poszukiwanie Skarbów Przemysłowych", organizatorami której jest nasza szkoła i Szyb Maciej. Przedsięwzięcia jest objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zabrze.

• Celem gry jest:
  1. Rozbudzenie wśród młodzieży szkolnej zainteresowania ich „małą ojczyzną” - miejscem zamieszkania, najbliższą okolicą oraz własnym regionem.
  2. Rozpropagowanie obiektów turystki poprzemysłowej funkcjonujących w przestrzeni miasta Zabrze, Śląskiego Szlaku Zabytków Techniki oraz Europejskiego Szlaku Dziedzictwa Przemysłowego (European Route of Industrial Heritage).
  3. Rozpowszechnienie idei zawartej w popularnym powiedzeniu „Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie”.
  4. Poszerzenie oraz integracja wiedzy z różnych dziedzin (historia, geografia, język angielski)
  • Gra przeznaczona jest dla uczniów szkól podstawowych (klasy 6-7), gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.
  • Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 24 Października 2017 r.
  • W celu wzięcia udziału w grze, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać mailem na adres: sekretariat@miedzynarodowaszkola.eu lub dostarczyć osobiście do sekretariatu Międzynarodowej Szkoły Podstawowej w Zabrzu, pl. Warszawski 6 II piętro (tel. 508 606 633).

W załączniku udostępniamy regulamin i kartę zgłoszeniową.

Pobierz pliki