2016-05-17

Dzień otwarty już za nami

'20160512_121001.jpg'
Warsztaty z Roboludzikiem

12 maja odbył się Dzień Otwarty w Międzynarodowej Szkole Podstawowej w Zabrzu. W programie dnia znalazły się liczne atrakcje dla dzieci, które mogły wziąć udział między innymi w zajęciach tanecznych z Zumby i warsztatach z Roboludzikiem. Popołudniu było już troszkę poważniej – dzieci mogły poznać swoich przyszłych nauczycieli i wziąć udział w krótkich warsztatach z każdego przedmiotu.
W związku z faktem, iż w szkole realizowane będą elementy brytyjskiej podstawy programowej i duży nacisk położony będzie na ten język, zajęcia pokazowe realizowane były w języku polskim i angielskim. Szacuje się, iż tego dnia szkołę odwiedziło około 250 osób.

Więcej zdjęć do obejrzenia w naszej galerii...