NASZE OSIĄGNIĘCIA

Gratulacje dla naszych Chess Champs za zajęcie 3 miejsca w regionalnym, tym razem, turnieju szachowymjesteście niesamowici.CongratulationsTeam work really works

Znalezione obrazy dla zapytania szachy grafika

Kinga (G7) wygrała miejski Konkurs Ekodom. Konkurs którego celem było wykonanie ekodomu przy użyciu surowców wtórnych, a co za tym idzie nabywanie i pogłębianie wiadomości o tym, jak odpady obciążają przyrodę i uświadomienie sobie konieczności ochrony środowiska poprzez zasadność segregacji śmieci. W konkursie uczestniczyło 6 zabrzańskich placówek oświatowych, z których spłynęło łącznie 26 prac.
Brawo Kinga!!!

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją

II miejsce w Mistrzostwach Zabrza w Szachach dla naszej szkoły wywalczyli Avinash(G3), Ania(G6), Marcel(G7), Sebastian(G7), Adam (G7)! Gratulujemy!!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Mamy to! Jesteśmy Szkołą Mistrzów Programowania. PixBlocks 2019 po raz pierwszy i już pierwsze sukcesy. Dyplomy z wyróżnienie otrzymują:
Magda, Radek i Aleksander G5, Marcel i Phillip G6. Wielkim zwycięzcą okazał się Sebastian G6, który na 15 zadań rozwiązał 14 i to w ekstremalnych warunkach podczas warsztatów językowych w Londynie! Sebastian zajął II miejsce w tym ogólnopolskim konkursie. Seba excellent job!!!

Obraz może zawierać: tekst

Wow!!! pierwsze trzy miejsca w Zabrzu w Ogólnopolskim Konkursie języka angielskiego FOX 2019 należą do nas. Brawo Natalia, Radek, Laura, Philip oraz Hania. 6 miejsce w województwie. We are really proud of you!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i ludzie stoją

2nd Chess Tournament full of passion and devotion is over. Congratulations to all the participants. Special congrats to the winners in their categories:Kinga G6,Marcel G6 and Avinash G2

Obraz może zawierać: 8 osób, ludzie siedzą i na zewnątrz

The Grand Opening of the Open Day and our successful mathletesWorld Maths Days 2019 and spectacular success of our students. Adam G6 the 1st place in World's Top 100 students in the final week, Paulina G6 the 1st place in the European Top 50 students and all our grades in the Europe Top 10. We are breathlessThank You Ania Mąkowska for involving and encouraging all of us.

Obraz może zawierać: 7 osób, ludzie stoją

We are the champions!!!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.